En Gözde Konumda,
En Gözde Merkez

Konya’da büyüyen ticari dünya için bük hayal ve hedeflerle yola çıkan ÖZBOYACI İNOVYA YAPI, BİNKO YAPI ve SG YAPI, İkon Ticaret Merkezi ile şehre büyük bir yatırım yapıyor

Ticaretin geleceğini şekillendirecek olan bu merkez, modern yapısı ve özel konumuyla büyük bir değere sahiptir. Ulusal ve uluslararası birçok firmanın yer alacağı İkon Ticaret Merkezi, gözde bir yerleşke haline gelecek. Seçkin markaların bir araya gelerek oluşturacakları sinerji ve ticari ağlarla güçlü bir geleceğin tohumları atılacak.

Toplamda 550 m2’lik bir alan üzerine kurulan İkon Ticaret Merkezi, 4 blok ve 83 dükkandan oluşacak. 250 m2, 500 m2 ve 1000 m2’lik boyutlara sahip bu dükkanlarla markalar hedefledikleri iş alanlarına sahip olacaklar. Hem diledikleri gibi ticaretlerini yapacaklar hem de üretim yatırımlarını genişletebilecekler. Çift cephe imkanı, caddeye bakan konumlarıyla tüm işletme sahiplerinin istediği özelliklere sahip olan dükkanlar, şehrin yeni gözleri haline gelecek.

Özel konumu, seçkin markaları, modern ve kullanışlı yapısıyla Konya’da ticaret artık İkon Ticaret Merkezi’nde büyüyecek.

binko_yapi_beyaz
ozboyaci_logo_beyaz
sami_guler_beyaz

Yatırım Yapmak İstiyorum!

İkon Ticaret Merkezi'nde yatırım amaçlı dükkan sahibi olmak istiyorsanız;Hemen bizimle iletişime geçin

Mağaza Sahibi Olmak İstiyorum

İkon Ticaret Merkezi'nde mağaza sahibi olarak ticaretinizi büyütmek istiyorsanız; Hemen bizimle iletişime geçin

Yeni Girişimler
Burada Hayat Bulacak

Her sektörden yeni girişimlere ev sahipliği yapacak olan İkon’da ticaretin geleceğine değer katılacak.